-
İçeriğe geç

LOLİPOP

 

 

 

Lolipop hakkında


Lolipop hemen her çocuğun en güzel şekerlemesidir. Lolipop şekerlerin hem yapımı kolay hem de tadı bir o kadar hoştur. Aşırıya kaçmadan tatlı tüketmek hem keyifli hem de sağlıklıdır. Çocuklar kadar yetişkinler lolipopları severek yer. Genellikle su, toz şeker, krem tartlar, renklendirici ve mısır şurubunun bir araya gelmesi ile imal edilir. Lolipoplar belli ısıda kaynatma yöntemiyle arzu edilen kıvama gelir. Akabinde kalıplara dökülüp lolipop şeklini alır. Lolipopların sadeleri de çeşitli tatlar ve süslerle yapılan çeşitleri de çok beğenilir. Şeffaf veya birden fazla renge sahip olabilirler.


Lolipop Çeşitleri

Lolipoplar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çocuklar için öncelikle renkli görüntüsü dikkat çeker. Genelde yuvarlak lolipop çeşitleri akla gelse de şekil itibariyle de çeşitliliğe sahiptir. Şurup haline getirilen ve kalıplara aktarılan lolipoplar, kalıbın şeklini alır. Soğuduktan sonra artık yenmeye uygundur. Lolipopların içine sakız eklenen çeşitleri de vardırb

Renkli Lolipoplar


Renkli lolipop şekerler çocuk, genç yaşlı hemen herkesin ilgisini çeker. İyi hazırlanmış bir lolipop tadı, aroması ve kokusu damakta eşsiz bir lezzet bırakın. Çocukluğunuzdan izler taşır. Lolipoplar hem rengi, hem şekli hem de tadıyla dikkat çekicidir. Tüm bunların yanı sıra elmalı, çilekli, portakallı, kayısılı, naneli ve daha birçok farklı aromatik tatlarla lolipoplar şekerlemeler içinde ayrı bir yer tutar.

ativador window 11

Ativador Office 2016

Call Now Button