Kahveye eklenmiş marshmallow

Kahveye eklenmiş marshmallow

Kahveye eklenmiş marshmallow kahvenin tadını oldukça yumuşak hale getirir. Özellikle krema kıvamının kahvede yoğun bir şekilde hissedilmesini isteyenler bu lezzete tam puan verecektir. Sıcacık kahvenin içerisinde yavaşça eriyen marshmallowlar hem görünüm hem de lezzet açısından kahve sevgisini ikiye katlayabilir. Kahve tüketmeyi sevenler için oldukça güzel bir alternatife dönüşebilir marshmallowlu kahve. Marshmallowla bi araya gelince lezzet bombasına dönüşen bir diğer içecek çeşidi ise sıcak çikolatadır. Zaten lezzetli olan sıcak çikolata bir de marshmallow gibi bir lezzetle buluşunda ortaya çıkan tat efsane. Hala marshmallow eklenmiş bir kahve ya da sıcak çikolata denemediyseniz şimdi tam zamanı!

Değişmeyen Marshmallow Sevgisi

Değişmeyen marshmallow sevgisi hem yetişkinleri hem de çocukları cezbediyor. Özellikle çocukların dikkatini çeken şekerli atıştırmalıklar bazen yetişkinler için de karşı konulamaz hale gelir. Şekerleme türleri genel olarak büyük küçük herkes tarafından çok sevilir ve sıklıkla tüketilir. Marketlerin tatlı reyonlarına uğramadan geçmek neredeyse mümkün değildir. Tatloı ihtiyacının büüyk oranda giderilmesine yardımcı olan marshmallowlar da reyonlarda yerini alan şekerlemeler arasında. Renk ve çeşitlilik bakımından zengin olan şekerlemeler paketlenme türüyle de dikkatleri üzerine çeker. Marshmallowların pembeden maviye, sarıdan yeşile, beyazdan kırmızıya kadar birçok rengi bulunur. Çocuklar için cezbedici olan renk seçenekleri bazen yetişkinler için de oldukça cazip gelir. Yine iki ya da daha fazla rengin harmanlanması sonucu hazırlanan alacalı marshmallowlar da iştah açıcı bir görünüm kazanır.

Süngerimsi Yapısıyla Marshmallow

Süngerimsi yapısıyla marshmallow ağızda kolayca dağılır. Marshmallowu diğer şekerleme türlerinden ayıran en belirgin özelliği de budur. Hafif şekerli tadın ağızda eriyen yumuşacık bir kıvamla buluşması bu lezzeti dayanılmaz kılar. Marshmallowlar birden fazla şekilde tüketilebilen şekerlemelerdendir. Marshmallowlar paketten çıktığı şekliyle çiğ olarak tüketetilebildiği gibi kızartılarak da tüketilebilir. Kızartma işlemi için marshmallowlar bir çubuğun ucuna geçirilir. Ardından ateşte hafif kızaran marshmallowlar artık yenmeye hazırdır. Ayrıca marshmallowlar pasta gibi yiyeceklere de eklenerek yenebilir. Ayrıca marshmallowlar özel günlerde masaları süslemek için de tercih edilebilir. Marshmallowları çocuklar için ikramlık şeklinde de servis etmek mümkündür.

Whatsapp
Fenomen Gıda
Fenomen Gıda
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1