Jackpot Sakız Makinesi

Jackpot Sakız Makinesi
Sakız Makinesi Ürün Galerisi

İçi eğlence dolu jackpot sakız makinesi

Jackpot sakız makinesi içi eğlenceli dolu bir düzenekten oluşur. Sakız çiğnemek başlı başına eğlenceli bir iştir. Jackpot adı verilen bu makine işe eğlence daha üst seviyeye çıkar.

Normalde sakız çiğnemek için bir sakız satın almak ve ambalajını açmak gerekir. Bu andan sonra sakızın tadına bakılır. Söz konusu makine ise alışılmışın dışına çıkmak için yardımcı olur. Mesela jackpot ile paketler yoktur. Sakıza ulaşmak için kolu çekmeniz gerekir. Ardından sakız düşer ve çiğnemeye hazır!

Jackpot sakız makinesi aslında bozuk para ile çalışan çiklet makinelerinin küçültülmüş halidir. Çevirmeli makinelerin boyu büyüktür. Aynı zaman ağırlıkları da vardır. Dolayısıyla evde kullanım için çok uygun sayılmazlar. Bu sebeple pasajlarda, dükkanların önünde, mağazaların içinde ya da alışveriş merkezlerinde görülürler. Oyun alanlarında da rastlamak mümkündür. Jackpot adı verilen bu ürün çevirmeli sakız makineleri ile kıyaslandığı zaman oldukça küçüktür.

PORTATİF JACKPOT SAKIZ MAKİNESİ

Jackpot sakız makinesi portatif bir üründür. Bir diğer ifadeyle kolayca taşınabilir. Bunun sebebi küçük boyuta sahip olmasının yanı sıra hafif bir yapı sergilemesidir. Aslında bu durum çevirmeli makinelerle de temel farkını oluşturur.

Portatif olması, bu ürünle birlikte eğlencenin de taşınması anlamına gelir. Zira içinde pek çok fakız bulunur ve bu sakızlar farklı renklere sahiptir. Buradan da çocuğunuz ve sizin için bir eğlence çıkabilir. Bu eğlencenin temelinde tahmin etme oyunu yatar.

Kolu çekmeden önce hangi renkteki sakızın düşeceğini tahmin edin. Aynı şekilde çocuğunuzun da tahmin etmesini isteyin. Böylece kendi aranızda tahmin oyunu oynayabilirsiniz. Ardından kolu çekin. Bakalım kim kazandı?

Söz konusu oyunu çocuğunuz arkadaşlarıyla da oynayabilir. Jackpot sakız makinesi yukarıda da bahsettiğimiz gibi küçüktür, hafiftir ve kolay taşınabilir. Bu sayede çocuğunuz makineyi arkadaşlarının yanına taşıyabilir ve renk tahmin etme oyununu onlarla oynayabilir. Son olarak herkes sakızın tadına bakar. Pek çok farklı renkte olan sakızlar arasında bir rengi seçin ve tahmin yapın. Bu şekilde siz de oyuna katılın. Tahminden sonra yapmanız gereken kolu çekmek.

JACKPOT SAKIZ MAKİNESİ İLE RENKLERİN DÜNYASI

Jackpot sakız makinesi ile renklerin dünyasında yolculuğa çıkın. Öncelikle, bu makinenin içerisinde bulunan sakızlar çeşitli renklere sahiptir Sakızların renkli olması daha önceden de söylediğimiz gibi tahmin oyununun da önünü açmaktadır.

Bunun yanı sıra makinenin kendisi de farklı renklerde üretilir. Pembe, satı, yeşil ve mavi gibi çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Renk seçeneğinin fazla olması özelleştirme noktasında avantaj sağlar.

Örneğin pembe olan makine bir kız çocuğu tarafından tercih edilir. Bu renk erkek çocuklara uygun değildir. Erkekler için mavi olan makine satın alınabilir. Bunların dışında kırmızı, yeşil ya da sarı gibi renkler erkek ve kız çocukları tarafından tercih edilebilir. 

Whatsapp
Fenomen Gıda
Fenomen Gıda
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1